Fínska sauna, parná sauna, vírivka, a pohodlná relaxačná časť s terasou.

Prízemie Starej školy v sebe ukrýva komorný wellness, ktorý vznikol na mieste bývalého bytu správcu a školníka. Nachádza sa v ňom fínska sauna, parná sauna, vírivka, sprchy a pohodlná relaxačná časť s mäkkými ležadlami. Exteriérovú oddychovú zónu v podobe priestrannej terasy s výhľadom na okolitú krajinu ocenia hostia obzvlášť počas letných mesiacov.

Požičajte si bicykel na výlety po okolí.

Ak radi športujete a podnikáte výlety, vieme Vám ponúknuť bicykle na prenájom, spolu s cyklistickou prilbou. Okolie ponúka množstvo pekných zákutí, ktoré si rýchlejšie prezriete na bicykli. Bezpečnú a tichú prechádzku si užijete v rozsiahlom zámockom parku. Zdatnejší si môžu naplánovať aj výlet na zrúcaninu hradu Hrušov, či rôzne cyklotrasy v našom okolí.