Päť základných apartmánov sa nachádza na prízemí a prvom poschodí.

Otvorené priestory bývalých tried, v ktorých pôvodne trávili čas školáci, boli zmenené na útulné a zároveň štýlové apartmánové izby. Nájdete v nich spoločenskú a spálňovú časť, kuchyňu a vkusne zariadenú kúpeľňu so sprchovým kútom.

Podľa orientácie apartmánov sa Vám naskytne krásny výhľad na okolitú krajinu, zámocký park s kaštieľom či malebné Topoľčianky.

K apartmánom na prvom poschodí sa dostanete prejdením pôvodného schodiska, ktoré je príznačné ošúchanými stupňami a kovaným zábradlím alebo pohodlne použitím výťahu. Ich zaujímavosťou je využitie podlahy z pôvodných dubových a bukových vlysov, kladenej v netradičnej skladbe, ktorá je momentálne dominantnou v podobe zaveseného podhľadu v apartmánoch.

V podkroví sa nachádzajú dva priestranné apartmány pre hostí, ktorí si chcú návštevu vychutnať na maximum.

Južný apartmán ponúka dych vyrážajúci výhľad na Zámok v centre Topoľčianok. Apartmán s orientáciou na sever zase ulahodí oku každého milovníka prírody vďaka panoráme okolitého parku.

Podkrovie je typické priznanými prvkami strešnej konštrukcie, ktoré nechávajú vyniknúť celú výšku pôvodného krovu. Vybavenie apartmánov je totožné, avšak WC a sprcha sú uzavreté v samostatnej vstavanej konštrukcii, zatiaľ čo kúpeľňa s vaňou je obdobne ako obytná časť otvorená do priestoru.