Rezervácie

Vážení hostia, sme radi, že vás môžeme privítať v apartmánovom dome Stará škola. Do rezervačného formulára zadajte svoju požiadavku na nezáväznú rezerváciu ubytovania. Po spracovaní Vás budeme ohľadne rezervácie a dostupnosti ubytovania kontaktovať. Rezervácia je platná po potvrdení z rezervačného oddelenia a po uhradení zálohy. Záloha sa uhrádza v plnej sume po zaslaní zálohovej faktúry so splatnosťou 3 dní. Po zaplatení zálohovej faktúry bude rezervácia potvrdená. Storno podmienky nájdete nižšie v cenníku – ubytovanie a doplnkové služby.

  Cenník

  Základné apartmány
  Cena pri obsadenosti 2 osobami
  89,- €
  Cena pri obsadenosti 1 osobou
  79,- €
  Podkrovné apartmány
  Cena pri obsadenosti 2 osobami
  119,- €
  Cena pri obsadenosti 1 osobou
  109,- €
  Cena prístelky pre 1 osobu
  20,- €
  V každom apartmáne je možnosť využitia 2 prísteliek
  Detská postieľka *
  10,- €
  * k dispozícii máme 1 detskú postieľku
  Servisný poplatok
  5,- €
  V prípade nevyužitia vopred objednanej prístelky
  Miestna daň za 1 osobu / noc
  1,- €
  Storno podmienky
  V prípade stornovania ubytovania 14 dní pred plánovaným Check in, účtujeme 50% sumy zo zálohovej faktúry. V prípade stornovania ubytovania 7 dní pred plánovaným Check in, účtujeme 100% sumy zo zálohovej faktúry.
  Doplnkové služby
  V priestoroch Starej školy Vám ponúkame súkromné využitie wellnessu, v ktorom sa nachádza vírivka, parná a fínska sauna. Vo wellnesse je Vám k dispozícii malá terasa s pekným výhľadom, ktorú v lete môžete využiť na slnenie sa na lehátkach. V prípade záujmu je nevyhnutné dohodnúť si jeho rezerváciu pred ubytovaním, aby sa zabezpečil zdravotný personál, ktorý musí byť prítomný z bezpečnostného hľadiska počas Vášho pobytu vo wellnesse. Pre komfortné využitie ho hostia môžu využívať v dĺžke 1,5 hodiny, aby sa v prípade obsadenia viacerých apartmánov stihli vystriedať hostia.
  Súkromný wellness / 1,5 hodiny
  50,- €
  Ak radi športujete a podnikáte výlety, vieme Vám ponúknuť bicykle na prenájom, spolu s cyklistickou prilbou. Okolie ponúka množstvo pekných zákutí, ktoré si rýchlejšie prezriete na bicykli. Bezpečnú a tichú prechádzku si užijete v rozsiahlom zámockom parku. Zdatnejší si môžu naplánovať aj výlet na zrúcaninu hradu Hrušov, či rôzne cyklotrasy v našom okolí.
  Bicykel / denný prenájom
  15,- €
  Vaša návšteva u nás môže byť spojená s oslavou rôznych príležitostí a preto, ak by ste chceli odštartovať pobyt veľkolepo, pripravíme Vám uvítací sekt v podobe vychladených šumivých bubliniek Sekt 1933 brut.
  Uvítacia fľaša sektu
  10,- €
  V našom penzióne je Vám plne k dispozícii malá fitness telocvičňa so stepperom a stacionárnym bicyklom. Priestory telocvične sú permanentne voľne dostupné.