Rezervácie

Vážení hostia, sme radi, že vás môžeme privítať v apartmánovom dome Stará škola. Do rezervačného formulára zadajte svoju požiadavku na nezáväznú rezerváciu ubytovania. Po spracovaní Vás budeme ohľadne rezervácie a dostupnosti ubytovania kontaktovať. Rezervácia je platná po potvrdení z rezervačného oddelenia a po uhradení zálohy. Záloha sa uhrádza v plnej sume po zaslaní zálohovej faktúry so splatnosťou 3 dní. Po zaplatení zálohovej faktúry bude rezervácia potvrdená. Storno podmienky nájdete nižšie v cenníku – ubytovanie a doplnkové služby.

Cenník

Základné apartmány
    Cena pri obsadenosti 2 osobami
    89,- €
    Cena pri obsadenosti 1 osobou
    79,- €
    Podkrovné apartmány
    Cena pri obsadenosti 2 osobami
    119,- €
    Cena pri obsadenosti 1 osobou
    109,- €
    Cena prístelky pre 1 osobu
    20,- €
    V každom apartmáne je možnosť využitia 2 prísteliek
    Detská postieľka *
    10,- €
    * k dispozícii máme 1 detskú postieľku
    Servisný poplatok
    5,- €
    V prípade nevyužitia vopred objednanej prístelky
    Miestna daň za 1 osobu / noc
    1,- €
    Storno podmienky
    V prípade stornovania ubytovania 14 dní pred plánovaným Check in, účtujeme 50% sumy zo zálohovej faktúry. V prípade stornovania ubytovania 7 dní pred plánovaným Check in, účtujeme 100% sumy zo zálohovej faktúry.
    Doplnkové služby
    V priestoroch Starej školy Vám ponúkame súkromné využitie wellnessu, v ktorom sa nachádza vírivka, parná a fínska sauna. Vo wellnesse je Vám k dispozícii malá terasa s pekným výhľadom, ktorú v lete môžete využiť na slnenie sa na lehátkach. V prípade záujmu je nevyhnutné dohodnúť si jeho rezerváciu pred ubytovaním, aby sa zabezpečil zdravotný personál, ktorý musí byť prítomný z bezpečnostného hľadiska počas Vášho pobytu vo wellnesse. Pre komfortné využitie ho hostia môžu využívať v dĺžke 1,5 hodiny, aby sa v prípade obsadenia viacerých apartmánov stihli vystriedať hostia.
    Súkromný wellness / 1,5 hodiny
    50,- €
    Ak radi športujete a podnikáte výlety, vieme Vám ponúknuť bicykle na prenájom, spolu s cyklistickou prilbou. Okolie ponúka množstvo pekných zákutí, ktoré si rýchlejšie prezriete na bicykli. Bezpečnú a tichú prechádzku si užijete v rozsiahlom zámockom parku. Zdatnejší si môžu naplánovať aj výlet na zrúcaninu hradu Hrušov, či rôzne cyklotrasy v našom okolí.
    Bicykel / denný prenájom
    15,- €
    Vaša návšteva u nás môže byť spojená s oslavou rôznych príležitostí a preto, ak by ste chceli odštartovať pobyt veľkolepo, pripravíme Vám uvítací sekt v podobe vychladených šumivých bubliniek Sekt 1933 brut.
    Uvítacia fľaša sektu
    10,- €
    V našom penzióne je Vám plne k dispozícii malá fitness telocvičňa so stepperom a stacionárnym bicyklom. Priestory telocvične sú permanentne voľne dostupné.